Május 30. és június 2. között Ausztriában rendezték a Sportland Womens Tour versenyét.

A négynapos rangos viadalon a DSI Cycling Team kiválósága Tóth Réka, és  Mudra Málna az osztrák La Musette csapatának színeiben állt rajthoz. A körülmények alaposan megnehezítették a hölgyek dolgát, 13 fokban, szélben, csúszós kanyargós utakon kellett tekerniük, de lányaink állták a „sarat”. Sajnos Mudra Málna sérülése kiújult, állapota nem javult, így a vasárnapi királyetapon már nem állt rajthoz.

Tóth Réka viszont összetettben a 28., korosztályában pedig a 14. helyről várhatta a záró szakaszt. Az 1400 méteres szintkülönbség komoly kihívás volt az indulók számára. A zord időjárás ellenére izgalmasan verseny bontakozott ki, az utolsó 10 kilométeren a hegyimenők diktálták az iramot. Kiválóságunk nagyot küzdve a 20. helyen, korosztályában hetedikként ért célba. Összetettben huszadikként zárt, a fehér trikóért folytatott harcban pedig a 8. lett.